دستگاه ام اسکالپت مگشیپ (Emsculpt Magshape)


در دنیای جراحی پلاستیک که همواره در حال پیشرفت است ، هیچ کمبودی در پیکرتراشی و شکل دهی بدن با عمل های جراحی وجود ندارد اما نبود تکنولوژی که بتواند با روشی غیرتهاجمی کار پیکرتراشی و حذف چربی را انجام دهد ، همیشه حس میشد تا اینکه دستگاه پیشرفته ای به نام Emsculpt اختراع شد و در حوزه دستگاه های پزشکی خوش درخشید.
Emsculpt magshape بخاطر تقویت عضلات و خاصیت چربی سوزی مشهور است اما این دستگاه قدرتمند چیست؟
Emsculpt magshape از آخرین تکنولوژی برای شکل دادن بدن و کمک به از بین بردن چربی استفاده می کند، نام Emsculpt در واقع از علمی است که پشت این درمان قرار گرفته است. دو حرف اول E و M در Emsculpt  فناوری پشت آن است. این دستگاه از انرژی الکترومغناطیسی برای انقباض عضلات در ناحیه تحت درمان استفاده می کند. که این فرآیند مشابه عمل انقباض عضلات به طور طبیعی است. Emsculpt magshape آن روند را به مراتب قوی تر از آنچه بدن ما قادر به انجام آن است ، به عهده می گیرد. استفاده از این انرژی الکترومغناطیسی باعث می شود عضلات آنچه که انقباضات فوق حداکثری نامیده می شود را انجام دهند.
این شرایط به دستیابی نتایج خیره کننده کمک می کند. این فناوری باعث ایجاد 20000 انقباض عضلانی فوق حداکثری می شود که از طریق انقباضات ارادی امکان پذیر نیست ؛ در مقایسه با انجام 20000 انقباض کامل یا حرکت اسکات در یک جلسه ، هنگامی که در معرض انقباضات فوق حداکثری قرار می گیرد ، بافت عضلانی مجبور می شود با چنین شرایط شدیدی سازگار شود. بافت ماهیچه ای با یک بازسازی عمیق سلولی ساختار داخلی به این امواج پاسخ می دهد که منجر به عضله سازی و چربی سوزی می شود. به طور کلی ، میتوان گفت که این یک درمان انقلابی برای سوزاندن چربی و عضله سازی است که بدن شما را sculpt  یا حجاری می کند.
شما با استفاده از این دستگاه میتوانید عضلات قسمت های مختلفی از قبیل باسن، بازو ، شکم ، ساق و ران را رشد داده و آن ها را لیفت کنید.
 
ویژگی های اختصاصی دستگاه magshape  چیست؟
۱- توانایی ایجاد قدرت مغناطیسی تا ۷ تسلا
2- نمایشگر با کیفیت LCD  10 اینچی با قابلیت چرخش 20 تا 75 درجه
3- قابلیت تنظیم بر روی دو mode  سیستمی متفاوت هوشمند و حرفه ای
۴- دارای دو هندل درمانی با موتورهای قدرتمند مجزا
۵- تنه ی با دوام از جنس استیل
۶– خنک کننده ی چهار کاناله
 
 
Emsculpt چه تفاوتی با سایر روش های حذف چربی دارد؟
امروزه تفاوت فاحشی بین Emsculpt و سایر روش های حذف چربی وجود دارد. دکتر آرش اخوان متخصص پوست و لیزر و استاد دانشگاه مونت سینای نیویورک بیان میکند: “به روشی کاملاً کلیدی ، هیچ وسیله دیگری وجود ندارد که در واقع عضلات را سازنده کند ، روش کارmagshape Emsculpt این است که باعث می شود این عضلات 20،000 بار در 30 دقیقه منقبض شوند و این باعث ساخت بافت عضلانی می شود ، درست مثل ورزش اما تا حد بسیار بیشتر. این کار باعث سوختن ذخایر چربی موضعی نیز می شود زیرا عضلات ناحیه برای تغذیه این انقباضات نیاز به کالری چربی ها دارند. ” اما این یک روش درمانی برای کاهش وزن نیست ، در واقع روشی است برای افرادی که در وزن نزدیک به نرمال قرار دارند و میخواهند شکل ماهیچه های خود را به دست آورند.
چه کسانی کاندیدای مناسبی برای این روش هستند؟
Emsculpt magshape برای همه مناسب نیست. کاندیداهای ایده آل ، بیمارانی لاغر و نسبتاً متناسب هستند که بدنبال حذف چربی اضافی در شکم و یا لیفت باسن خود هستند که تلاش خودشان نمی تواند آن را انجام دهد”
افرادی که مقدار زیادی چربی کلی در بدن دارند تفاوت زیادی با Emsculpt نخواهند دید. درعوض ،آن بیمارانی که فعال هستند اما دارای یک منطقه چربی اضافی سرسخت هستند ، کاندیداهای خوبی برای درمان هستند.
Emsculpt magshape  برای مردان و زنان به یک میزان پرکاربرد است و همچنین برای بیماران بهبود یافته از آسیب دیدگی گزینه خوبی است. همچنین این روش در بین ورزشکاران و بیماران در حال بهبودی از آسیب های ورزشی بسیار محبوب بوده است. به علاوه ارجاعات زیادی از مراکز فیزیوتراپی وجود دارد ، زیرا این یک روش سریع برای تقویت گروه های عضلاتی است که به دلیل آسیب دیدگی ضعیف شده اند.
افرادی که دارای فلز یا وسایل الکترونیکی مانند ضربان ساز در بدن هستند ، یا بیمارانی که سابقه مشکلات عضلانی مانند فتق های مختلف دارند ، برای دریافت Emsculpt مناسب نیستند.

 

جلسات Emsculpt چقدر طول می کشد؟
هر جلسه Emsculpt magshape یک درمان 30 دقیقه ای در یک منطقه خاص از بدن است. اگر روی چندین قسمت از بدن مانند نواحی شکم و باسن کار می کنید ، به دو جلسه 30 دقیقه ای نیاز دارید. این پروتکل چهار جلسه Emsculpt را در مدت زمان تقریباً دو هفته ، با فاصله دو یا سه روز برای نتایج مطلوب توصیه می کند.
بعد از Emsculpt افراد چه نتایجی را می بینند؟
انتظار داشته باشید بعد از Emsculpt ناحیه ای با چربی کمتری ببینید. مطالعات نشان می دهد 15 تا 20 درصد رشد عضلات و کاهش چربی در ناحیه بعد از این روش درمانی وجود دارد . شما می توانید بلافاصله پس از درمان نتایج ملموس را احساس کنید ؛ با این حال ، نتایج مثبت دو تا چهار هفته پس از آخرین جلسه مشاهده می شود.
بعد از دو هفته درمان ، بدن شما احساس می کند و به نظر می رسد که شما واقعاً با یک مربی بدنسازی ،بیشترین تلاش را کرده اید و یا یک رژیم غذایی عالی همراه با کنترل چربی شش ماهه تا یک ساله داشته اید. دکتر اخوان می گوید : نتایج برای بیماران بسیار انگیزشی بوده است ؛ ما پیام های بسیاری از افراد دریافت کرده ایم که می گویند من برای اولین بار در زندگی خود six pack می بینم و حتی اگر تمام زندگی ام را ورزش کرده بودم به چنین نتیجه ای نمی رسیدم.
آزمایشات نشان می دهد که با Emsculpt maghape می توانید انتظار 16 درصد هیپرتروفی و رشد عضله و 19 درصد کاهش چربی در ناحیه درمان را داشته باشید.

نتایج چه مدت طول می کشد؟ آیا بیماران برای درمان بیشتر مراجعه می کنند؟
اینکه نتایج درمان Emsculpt magshape چه مدت طول بکشد به میزان فعالیت و سبک زندگی بیمار بستگی دارد. برخی از افراد تحت Emsculpt قرار می گیرند و بدن خود را با ورزش منظم حفظ می کنند ، اما بیماران دیگر Emsculpt را دریافت می کنند و قصد دارند برای درمان بیشتر به عنوان نگهدارنده به مطب بازگردند.
اگر شما کسی هستید که می خواهید از آن به عنوان انگیزه استفاده کنید یا در واقع ورزش بسیاری را انجام می دهید ، می توانید آن را برای مدت زمان طولانی ، حتی به طور دائمی حفظ کنید. اگر قرار نیست این کار را انجام دهید ، عضله کم کم شروع به کاهش می کند ، زیرا شما به اندازه کافی از آن استفاده نمی کنید ، چربی به آرامی شروع به بازگشت می کند و سپس به جلسه نگهدارنده نیاز دارید.
معمولا ویزیت نگهداری کمتر از روند درمان دو هفته ای اولیه است. درمان ها می توانند از یک بار در ماه تا یک بار در سال متغیر باشند و وابسته به تعداد جلسات، نتایج بلافاصله و یا به تدریج طی ماه ها مشاهده می شود.
عوارض جانبی بالقوه Emsculpt چیست؟
ممکن است پس از درمان احساس درد جزئی کنید و در موارد نادر ، احساس خستگی به فرد دست دهد مثل اینکه یک تمرین سنگین را تمام کرده است. اسید لاکتیک می تواند باعث درد عضلانی شود اما انقباضات Emsculpt magshapeدر واقع کمک می کند تا تجمع اسید لاکتیک در عضلات پاک شود. بنابراین روند Emsculpt مانع از آسیب و درد در بیماران می شود.پس از درمان نیازی به دوره نقاحت نیست وبیماران می توانند بلافاصله فعالیت های منظم خود را از سر بگیرند.
 

کرانوس(Cronus Coolsculpting System)


لاغری موضعی به صورت غیر تهاجمی
دستگاه لاغری کرانوس نسل جدید دستگاههای کرایولیپولیز میباشد که با توجه به تفاوت های محسوس با سایر دستگاههای مشابه توانسته است از رقبای خود پیشی بگیرد.این دستگاه دارای ۴ پروب با سایزهای متفاوت میباشد و توانایی کارکرد همزمان دو پروب را داراست.
تفاوت اصلی کرانوس در مقایسه با رقبای خود میزان رضایت از جوابدهی آن میباشد.کرانوس قادر است با تنظیمات منحصربفرد خود کاهش چربی بسیار محسوسی را بعد از دوهفته برجای بگذارد.
جهت اطلاعات بیشتر و ثبت نام برای انجام تست رایگان با ما تماس بگیرید.
ویژگی های دستگاه کرانوس:

هندپیس های اختصاصی شده با فریز پد های دوبل

دارای سنسورهای ویژه و سفارشی برای کنترل دمایی فوق العاده دقیق

بهترین دمای کارکرد (۹- درجه سانتیگراد واقعی)

دارای چهار هندپیس با سایزهای مختلف

فشار وکیوم ۸۰ کیلو پاسکال

استفاده از نور سبز و قرمز جهت بهبود فرایند درمان

قابلیت کارکرد تا ۱۲۰ دقیقه بدون هیچگونه عوارض از قبیل نکروز و سوختگی

نور قرمز کرانوس باعث افزایش غلظت اکسیژن در خون و همچنین بالا رفتن فعالیت خون می شود. که این فرایند به ظور موثری باعث راحتی بیمار در طول درمان می گردد.
نور سبز کرانوس نیز به طور چشمگیری ورم پوستی را در حین درمان و بعد از اتمام عملیات فریز کردن کاهش می دهد.

کرانوس:

هندپیس های اختصاصی شده با فریز پدهای دوبل

دارای سنسورهای ویژه سفارشی برای کنترل دمایی فوق العاده دقیق

بهترین دمای کارکرد ۹ درجه سانتی گراد واقعی

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر